Jdi na obsah Jdi na menu

Jak to u nás chodí

Mateřské centrum Mraveniště je klub určený k setkávání dětí od miminek po předškoláky a těch, kteří o ně pečují. Scházíme se v komunitním centru MaNa v Černošicích, Komenského 2018 (naproti kostelu). Každý pátek od 9 do 11 hodin.

Dvouhodinový program začíná v 9 hodin volným hraním. V 9.30 se scházíme v kruhu k vzájemnému uvítání, zpívání, cvičení nebo poslouchání pohádky. Pak následuje svačina a v 10.30 je pro děti připravena výtvarná aktivita.

Za účast na aktivitách MC vybíráme za rodinu poplatek 50 Kč (při pořízení permanentky na 5 nebo 10 vstupů) nebo jednorázové vstupné 60 Kč. MC je nezisková organizace, poplatek slouží k uhrazení nájmu, nákupu hraček a výtvarných potřeb.

Vzhledem k tomu, že MC je v pronájmu, prosíme Vás, abyste pomohli zařízení komunitního centra uchránit před poškozením. Rodiče plně odpovídají za škody, které jejich děti způsobí.

Doufáme, že pro Vás mateřské centrum Mraveniště bude místem, kde se budete cítit vítáni a kde naleznete prostor pro hru, vzájemné naslouchání, výměnu zkušeností a snad i nové přátele.